DG World

DG WORLD DentGroup Kliniklerine bağlı 6 ayda bir yayınlanan aktüel bir dergidir. Yayın hayatına Mayıs 2015 tarihinde başlayan dergi, bir kurum dergisi gibi sadece kendinden ve kendi sektöründen haberler veren bir nitelik taşımaktan çok uzakta, gündemdeki kültürel, sanatsal, turistik, teknolojik, toplumsal gelişmelerden okuyucularını haberdar etmek gayesini taşımaktadır.

Yayın politikasını din, dil, ırk, cinsiyet gözetmeksizin toplumun belli bir entelektüel seviyesine sahip her kesimine hitap etme yönünde geliştirmiştir.

Dağıtım mecraları; DentGroup şubeleri (güncel rakam 11 olmak üzere, dağılımı şu şekildedir: İstanbul’da 9 şube, Antalya’da, 1 şube, Bodrum’da 1 şube), Premium hastaların konutları, iş yerleri, Anlaşmalı Kurumlar, Premium hizmet alanları (kuaför, spor salonu, otomobil servisleri vb.), Genel Müdürlüğe görüşmeye gelen partnerlerimiz, iş adamları/iş kadınları olup yılda 20.000 adet gerçekleşmektedir. Sistemimizde kayıtlı olan 70.000 hastanın kullanımına sunulmaktadır.

DG WORLD sayfa sayısı 74-66 aralığındadır. Okuyucu kitlesi göz önüne alınarak, reklam alanlarında A-AB grubu tüketicileri olan markalara yer verilmektedir.